Afgelopen donderdag kwamen collega’s van VolkerWessels uit het hele land samen voor de vijfde editie van het WAVE-event: een dag volledig in het teken van onze kernwaarde Veiligheid. Een mooi moment om samen stil te staan, ervaringen te delen en vooruit te kijken. Want veiligheid is niet iets van even, maar van iedere dag.
De locatie, het Nationaal Militair Museum, zorgde meteen voor een indrukwekkend decor. Na een gezamenlijke lunch zijn we gestart met VolkerWessels Inside, waarin thema’s als veiligheidsleiderschap en gedrag centraal stonden. Onderwerpen die we herkennen in onze dagelijkse praktijk.
Tijdens de drie break-outsessies doken we dieper in de wereld van veiligheid:
⚙️ Dit was het nieuws: over actuele veiligheidsthema’s binnen VolkerWessels.
🏗️ Kamp van Leidersbrugge: teamwork, onder tijdsdruk én met onverwachte wendingen.
🧠 Expeditie WAVE: mentale weerstand en bewust handelen als het spannend wordt.
De plenaire sessie met oud Special Force militair Sander Aarts maakte veel indruk. Zijn verhaal over leiderschap, lef en bewustzijn raakte precies de kern: veiligheid begint bij jezelf. De afsluitende quiz De Veiligste Mens bracht fanatisme, energie en vooral veel leerzame momenten.
De dag liet opnieuw zien hoe veiligheid leeft binnen onze organisatie. Het zit in kleine keuzes, in hoe we samenwerken en in hoe we elkaar durven aan te spreken.
Samen bouwen we elke dag aan een veilige werkomgeving; voor onszelf, voor elkaar en voor iedereen om ons heen.